Lazerinė chirurgija

 
Lazerinė chirurgija: klinikoje nuo 2006 metų atliekamos lazerinės akių operacijos koreguojančios: trumparegystę, astigmatizmą, toliaregystę. Paviršinių ragenos drumsčių šalinimas. Konsultacijos visais akių ligų klausimais.
 
LASIK ir LASEK operacijoms - 30% nuolaida!

 

Taikomi gydymo metodai

Operacijos, atliekamos eksimeriniu lazeriu Allegretto WaveLight:

  • PRK (fotorefrakcinė keratektomija),
  • LASIK (lazerinė in situ keratomilezė),
  • LASEK (Laser-Assisted Sub-Epithelial Keratectomy).
  • PTK (fototerapinė/gydomoji keratektomija - skirta ragenos nelygumų, drumsčių, pasikartojančių ragenos erozijų pašalinimui)

Regos korekcijos kaina svyruoja nuo 261€ iki 637.5€ už vieną akį, priklausomai nuo taikomo metodo (norėdami tiksliau sužinoti kainą, bei kokia operacija galbūt Jums labiau tiktų - paspauskite  "nemokama konsultacija" ir užpildykite tuščius laukelius). Į visų operacijų kainą įskaičiuojami vaistai, naudojami iš karto po operacijos, nemokama priežiūra metus laiko po operacijos, rezultato garantija.

Regėjimo korekcija PRK metodu

522€ (už abi akis)

Regėjimo korekcija LASEK metodu

1160€ (už abi akis), 600 viena akis

Regėjimo korekcija LASIK metodu

1275€ (už abi akis), 650 viena akis

 * - kainos gali keistis priklausomai nuo taikomų nuolaidų (mažėti).  LASIK ir LASEK operacijoms - 30% nuolaida!

Spausk "nemokama konsultacija" ir sužinok kokia operacija labiausiai tinka ir kokia jos kaina! Konsultacijos klinikoje kaina - 30 Eur (gali keistis nuo atliekamų papildomų tyrimų).

 

Ar esu tinkamas kandidatas LASIK, LASEK ar PRK? 

Pirmos pilnos apžiūros ir atrankos tikslas – įsitikinti, ar Jūs esate tinkamas kandidatas operacijai. Iki apžiūros yra tam tikri tinkamumo kriterijai, kurie yra labai svarbūs ir, kuriuos turėtumėte žinoti...(skaityti daugiau)

Kaip pasiruošti operacijai? 

Prašome pasirūpinti transportu grįžimui po operacijos, kadangi 3 dienas po LASIK mes nerekomenduojame vairuoti automobilio didesniais atstumais. Priklausomai nuo Jūsų profesijos, gali būti, kad po LASIK Jūs būsite nedarbingas iki 4 dienų, todėl pagalvokite apie tai iš anksto. Įsitikinkite, kad su chirurgu jau aptarėte savo konkretų atvejį. (skaityti daugiau)

Kaip elgtis po operacijos?

Rekomenduojama veiksmų programa po abipusės regos korekcijos operacijos. Operacijos dieną. Operacijos diena turi būti poilsio diena (bent jau po operacijos). Labai atsargiai atlikite veiksmus, kai akys gali būti liečiamos, valomos. Stenkitės niekada netrinti akių (akių trynimas yra blogas įprotis – geriau naudokite akis drėkinančius lašus, jei akys sudirgusios ar užmerktas akis apšlakstykite šaltu vandeniu) (skaityti daugiau)

Galima operacijų rizika

Kaip ir bet kurios operacijos, LASIK, LASEK ir PRK atveju išlieka rizika dėl nesėkmingų rezultatų, komplikacijų ar sunkių pažeidimų, kurių priežastys nežinomos ar jų negalima numatyti.
Nors daugumai mūsų pacientų stebimas žymus regėjimo pagerėjimas, nei Jūsų chirurgas, nei oftalmologas, nei mūsų klinika ir jos personalas negali pažadėti ar garantuoti, kad operacija bus 100 % sėkminga ir efektyvi ar pagerins Jūsų regėjimą. (skaityti daugiau)

 

Regėjimo korekcijos klinika “LASERVIEW”
Mūsų adresas: S. Žukausko 41, Vilnius LT-09130. Tel. +370 5 2120290 . Mob. tel.: +370 656 52755. El.paštas: info@laserview.lt