- Akių gydymas Vilniuje, regos korekcija - klientų atsiliepimai

Akių gydymas Vilniuje, regos korekcija - klientų atsiliepimai

 


Justė Arlauskaitė-Jazzu

-"Dalinuos laime :) Uraaaaaaa!!!!! Siandien atsikeliau,ranka refleksiskai iesko linziu deklo ir ...staiga suprantu,kad man ju nebereikia!!!! Kaip nerealu-atsikeli kita ryta po operacijos ir matai geriau nei pries tai su akiniais ar linzem.Pagaliau pagaliau..vienas geriausiu priimtu sprendimu gyvenime-akiu korekcine operacija,atviciaju! Aciu klinikai LASERVIEW ir nuostabiam daktarui Almantui Makseliui uz grazintas spalvas :)* Ir net iskart leido dainuoti-siandien jau koncertas Druskininkuose ;)
-Maždaug mėnuo po operacijos: Daktare!!!!!!!! as jau is milijono kelioniu grizau, bet ir nenustoju vazinet ir skraidyt :) Ryt isvaziuoju trim koncertam,pirmadieni gristu,skambinu ir apsireiskiu !!! Jus neisivaizduojat kokia as laiminga del savo akiu...Nerealu! :)"

VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=9up2VMtlBJg


Dainius Našlėnas
Norėjau padėkoti visai Jūsų Komandai ir ypatingai dėkoju Gyd. Mildai Aukštikalnienei už patarimus ir padrąsinimus. Už tai, ką padarėte mano akims. Dabar matau žymiai geriau nei prieš operaciją su akiniais, ir regėjimas vis dar kasdien gerėja. Malonu ryte atsikėlus ryškiai ir aiškiai matyti, o ne ieškoti akinių.

Didelis Dėkui.

Artūras K., Draudimo agentas
Prieš mėn man buvo atlikta Lasik operacija abiems akims. Jau iš karto po operacijos aš mačiau geriau ir tą patį vakarą stebėjau, kaip mano matymas gerėja. Sekančią dieną mačiau taip gerai, kad mane tai apstulbino. 

Akių klinika “LASERVIEW”
Mūsų adresas: S. Žukausko 41, Vilnius LT-09130. Tel. +370 5 2120290 . Mob. tel.: +370 656 52755. El.paštas: info@laserview.lt