Kaip pasiruošti operacijai

Prašome pasirūpinti transportu grįžimui po operacijos, kadangi 3 dienas po LASIK mes nerekomenduojame vairuoti automobilio didesniais atstumais.
Priklausomai nuo Jūsų profesijos, gali būti, kad po LASIK Jūs būsite nedarbingas iki 4 dienų, todėl pagalvokite apie tai iš anksto. Įsitikinkite, kad su chirurgu jau aptarėte savo konkretų atvejį.


Paprastai iki operacijos ir operacijos dieną nėra apribojimų maistui ar medikamentų vartojimui, tačiau prašome informuoti mus, kokius medikamentus Jūs vartojate.

Mūsų klinika maloniai pasiūlys Jums informacinės medžiagos dėl transporto ir apsigyvenimo, tačiau už tai atsakingi būsite patys. Lazerinė regėjimo korekcija yra gydomoji procedūra, todėl, kaip būna tokiais atvejais, gijimo procesas gali užtrukti, ir Jums gali tekti praleisti daugiau laiko mūsų klinikoje. Tokiais atvejais transporto ir gyvenimo išlaidos lieka Jūsų atsakomybėje.

 

Prašome pašalinti visą makiažą nuo akių bent jau likus 24 val. iki operacijos. Prašome nenaudoti makiažo veidui ir akims operacijos dieną. Jei makiažas bus nenuvalytas, dėl Jūsų pačių saugumo, operacija gali būti atidėta.

 

Operacijos dieną
Normalu, kad prieš operaciją Jūs būsite nervingas, susirūpinęs ir sudirgęs. Vėlgi, tai yra natūrali, normali reakcija.
Nenaudokite kvepalų ar odekolono operacijos dieną. Taip pat, prašome nenaudoti plaukų priežiūros priemonių, kurių sudėtyje gali būti alkoholio (pvz.: plaukų lakas ar putos).

Operacijos dieną vilkėkite patogius drabužius. Reikėtų vengti drabužių, nuo kurių pūkeliai ar siųleliai galėtų patekti į operacinį lauką (pvz. vilnos). Taip pat reikėtų iš anksto pagalvoti, kaip organizuosite grįžimą namo po operacijos, kadangi jausite akių sudirginimą ir jos bus jautrios šviesai. Paprastai tai išnyksta per 24 valandas po operacijos. Klinikoje Jūs užtruksite apie 2 valandas.

Mes rekomenduojame 24 valandas iki ir 48 valandas po operacijos nenaudoti alkoholio, kadangi tai sukelia audinių dehidrataciją.

Savo ir kitų patogumui nerekomenduojame vestis kartu mažų vaikų ir kūdikių.

Prieš operaciją būsite paprašytas(-a) užpildyti sutikimo formą ir apmokėti operacijos išlaidas.

 

LASIK operacija

 

Paruošimas.
Lašinami anestezuojantys akių lašai, o Jūsų vokai palaikomi atmerkti specialiais skėstuvais.

 

Ragenos lopo formavimas
Operacijos pradžioje chirurgas turi atkelti ploną paviršinį ragenos sluoksnį, kad galėtų prieiti prie centrinės ragenos dalies. Tai atliekama pačiu tiksliausiu tokios rūšies instrumentu – mikrokeratomu. Sukurtas pagal aukščiausius standartus, šis automatinis prietaisas leidžia chirurgui suformuoti „ragenos lopą“. Mikrokeratomas dedamas ant Jūsų nujautrintos akies. Chirurgas įjungia mikrokeratomą ir po sekundžių jau galimą atkelti suformuotą ragenos lopą.


Ragenos formos pakeitimas
Ragenos formos pakeitimas su moderniausiu eksimeriniu lazeriu yra greita ir neskausminga procedūra. Mes naudojame moderniausią larezinės regėjimo korekcijos technologiją ragenos viduriniams sluoksniams nudailinti ir padėti Jums visai atsisakyti ar sumažinti akinių receptą. Chirurgas naudoja sudėtingą, kartu įmontuotą kompiuterį, kuriuo valdo šaltą lazerio spindulį operacijos metu.
Šis operacijos etapas trunka iki minutės.

 

Ragenos lopo grąžinimas
Lopas atsargiai ir preciziškai grąžinamas į savo vietą ir akis iš karto pradeda gyti.


Tolesnė priežiūra
Jūsų tolesnė priežiūra yra tokia pat svarbi kaip ir pati procedūra. Uždėdami saulės apsauginius akinius, mes neužtikriname, kaip ir kitais variantais, adekvačios apsaugos. Jums reikės sugrįžti į mūsų kliniką sekančią parą po operacijos pirmajai (privalomai) pooperacinei apžiūrai. Tikslų šios konsultacijos laiką Jums paskirs iš karto po operacijos.
Be pirmos pooperacinės konsultacijos, Jūs turėsite atvykti dar 3 konsultacijoms (privalomoms). Jei Jūs pasirinksite savo akių priežiūros specialistą, šias išlaidas apmokėsite patys, priešingu atveju, pooperacinio sekimo išlaidos bus įtrauktos į Jūsų sąskaitą.

 

Mūsų klinika neatsakinga dėl bet kokių Jūsų išlaidų, susijusių su transportu ir /ar pragyvenimu, finansinių nuostolių darbe ar dėl papildomų išlaidų, kurias patyrė pacientas, pripažintas neoperabiliu, kuriam reikalingas papildomas gydymas, papildoma registracija į eilę gydymui ar dėl gydymo atidėjimo.

Akių klinika “LASERVIEW”
Mūsų adresas: S. Žukausko 41, Vilnius LT-09130. Tel. +370 5 2120290 . Mob. tel.: +370 656 52755. El.paštas: info@laserview.lt