Lazerinė akių korekcija, regos korekcija lazeriu

 
Lazerinė chirurgija: klinikoje nuo 2006 metų atliekama regos korekcija lazeriu, kuri koreguoja: trumparegystę, astigmatizmą, toliaregystę. Paviršinių ragenos drumsčių šalinimas. Konsultacijos visais akių ligų klausimais.
 
LASIK ir LASEK operacijoms - 24% nuolaida!

 

Taikomi gydymo metodai

Operacijos, atliekamos eksimeriniu lazeriu Allegretto WaveLight:

  • PRK (fotorefrakcinė keratektomija),
  • LASIK (lazerinė in situ keratomilezė),
  • LASEK (Laser-Assisted Sub-Epithelial Keratectomy).
  • PTK (fototerapinė/gydomoji keratektomija - skirta ragenos nelygumams, drumstims, pasikartojančioms ragenos erozijoms pašalinti) - operacijos kaina 560 Eur

Regos korekcijos kaina svyruoja nuo 300€ iki 670€ už vieną akį, priklausomai nuo taikomo metodo (norėdami tiksliau sužinoti kainą, bei kokia akių lazerinė korekcija galbūt Jums labiau tiktų, paspauskite  "nemokama konsultacija" ir užpildykite tuščius laukelius). Į visų operacijų kainą įskaičiuojami vaistai, naudojami iš karto po operacijos, nemokama priežiūra metus laiko po operacijos, rezultato garantija.

Regos korekcija lazeriu PRK metodu

700€ (už abi akis)

Regos korekcija lazeriu LASEK metodu

1200€ (už abi akis), 640 viena akis

Regos korekcija lazeriu LASIK metodu

1300€ (už abi akis), 680 viena akis

 * – kainos gali keistis priklausomai nuo taikomų nuolaidų (mažėti).  LASIK ir LASEK operacijoms - 24% nuolaida! - kaina už dvi akis LASEK 920 Eur, LASIK 990 Eur!

Spausk "nemokama konsultacija" ir sužinok koks akių korekcijos metodas lazeriu labiausiai tinka ir kokia jo kaina! Konsultacijos klinikoje kaina –50 Eur (gali keistis nuo atliekamų papildomų tyrimų).

 

Ar esu tinkamas kandidatas LASIK, LASEK ar PRK? 

Pirmos išsamios apžiūros ir atrankos tikslas – įsitikinti, ar Jūs esate tinkamas kandidatas operacijai. Iki apžiūros yra tam tikrų tinkamumo kriterijų, kurie yra labai svarbūs ir kuriuos turėtumėte žinoti...(skaityti daugiau)

Kaip pasiruošti operacijai? 

Prašome pasirūpinti transportu grįžimui po operacijos, kadangi 3 dienas po operacijų mes nerekomenduojame vairuoti automobilio didesniais atstumais. Priklausomai nuo Jūsų profesijos, gali būti, kad po LASIK Jūs būsite nedarbingas iki 4 dienų, todėl pagalvokite apie tai iš anksto. Įsitikinkite, kad su chirurgu jau aptarėte savo konkretų atvejį. (skaityti daugiau)

Kaip elgtis po operacijos?

Rekomenduojama tam tikra elgsena po abipusės lazerinės akių korekcijos operacijos. Diena, kai bus atiekama akių lazerinė korekcija, turėtų būti poilsio diena (bent jau po operacijos). Labai atsargiai atlikite veiksmus, kai akys gali būti liečiamos, valomos. Stenkitės niekada netrinti akių (akių trynimas yra blogas įprotis – geriau naudokite akis drėkinančius lašus, jei akys sudirgusios ar užmerktas akis apšlakstykite šaltu vandeniu) (skaityti daugiau)

Galima operacijų rizika

Kaip ir bet kurios operacijos, LASIK, LASEK ir PRK atveju išlieka rizika dėl nesėkmingų rezultatų, komplikacijų ar sunkių pažeidimų, kurių priežastys nežinomos ar jų negalima numatyti.
Nors daugumai mūsų pacientų stebimas žymus regėjimo pagerėjimas, nei Jūsų chirurgas, nei oftalmologas, nei mūsų klinika ir jos personalas negali pažadėti ar garantuoti, kad lazerinė akių korekcija bus 100 % sėkminga ir efektyvi ar pagerins Jūsų regėjimą. (skaityti daugiau)

 

Akių klinika “LASERVIEW”
Mūsų adresas: S. Žukausko 41, Vilnius LT-09130. Tel. +370 5 2120290 . Mob. tel.: +370 656 52755. El.paštas: info@laserview.lt