Akių lazerinės chirurgijos centras, regos korekcija

Apie mus

 

LASERVIEW – tai Vilniuje veikianti akių lazerinės chirurgijos klinika. Pas mus Jūs galėsite atsisakyti būtinybės kasdien nešioti akinius bei kontaktinius lęšius per 20 min.

Regėjimo korekcijos klinika LASERVIEW įkurta 2006 metais metais ir toliau sėkmingai tęsia savo veiklą bei plečia paslaugų spektrą. Pradžioje buvo atliekamos tik LASIK operacijos, o šiuo metu regą koreguoti galima ir PRK bei LASEK metodais, taip pat 2012 metais pradėtos botulino injekcijos vokų bei kaktos srityje, taip pat galimos vokų plastinės operacijos. Taikomos ir gydomosios paviršinių ragenos randų bei besikartojančių ragenos erozijų pašalinimo operacijos – PTK. Esant keratokonusui sėkmingai atliekame ragenos sutvirtinimo – corneal cross-linking – operacijas.

Dirbdame Lietuvoje jau penkioliktus metus, todėl akių lazerinės chirurgijos klinikoje LASERVIEW sukaupę didelę darbo patirtį ir galime pasiūlyti Jums pagerėjusį regėjimą, minimalų gijimo laiką bei maksimalų komfortą už mažiausią kainą.

Refrakcinės operacijos klinikoje sėkmingai atliekamos jau penkiolika metų LASIK (Laser Assisted in-situ Keratomileusis – vidinė keratomaliacija, panaudojant lazerį), PRK (Photorefractive keratectomy) ir LASEK (Laser-Assisted Sub-Epithelial Keratectomy) metodais. Taip pat taikomas ir PTK (Phototherapeutic keratectomy) metodas, skirtas besikartojančioms ragenos erozijoms, ragenos paviršinėms drumstims bei nelygumams pašalinti.

LASIK laikomas moderniausiu, komfortiškiausiu ir dažniausiai naudojamu regėjimo korekcijos metodu, kadangi juo galima koreguoti iki 90% visų refrakcijos sutrikimų. Pagrindinis operacijos principas – eksimerinio lazerio spindulio poveikis ragenai, pakeičiant jos formą, o kartu ir laužiamąją galią, tokiu būdu ištaisant regėjimo ydą.

Klinikoje naudojami LASIK/LASEK/PRK metodai leidžia ištaisyti tokias regėjimo korekcijos ydas:
  • Trumparegystę,
  • Toliaregystę,
  • Astigmatizmą.
Operacijos yra neskausmingos, rezultatai pastebimi tą pačią dieną, LASIK operacijai būdingas greitas gijimas, kas ypač svarbu aktyviai gyvenantiems ir taupantiems laiką žmonėms.

 
Regos korekcijos operacijas atlieka akių gydytojas Almantas Makselis bei gydoja Rasa Paulavičienė.
 Apie mus ir mūsų gydytoją žiniasklaidoje:

 

Mūsų klientai:

 

Akių klinika “LASERVIEW”
Mūsų adresas: S. Žukausko 41, Vilnius LT-09130. Tel. +370 5 2120290 . Mob. tel.: +370 656 52755. El.paštas: info@laserview.lt